Przeznaczenie

Seria CVJ, CVD

Chłodnice z serii CVJ oraz CVD przeznaczone są do chłodzenia stołów oraz mebli chłodniczych. Zaletą tych chłodnic jest pionowy montaż w wydmuchem jedno (CVJ) lub dwustronnym (CVD).

Seria CPU

Chłodnice z serii CPU zostały zaprojektowane z myślą o małych komorach przechowalniczych o kubaturze od 2 do 30 m3. Specjalna konstrukcja chłodnic pozwala zaoszczędzić dużo wolnej przestrzeni w komorze. Wymienniki z serii CPU charakteryzują się dużą powierzchnią wymiany, co minimalizuje efekt osuszki.

Seria CPD

Chłodnice z serii CP Dprzeznaczone są do komór chłodniczych o kubaturze od 20 do 300 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba wychłodzenia produktów. Zaletą tych chłodnic jest dwustronny przepływ powietrza, umożliwiający równomierne rozprowadzenie powietrza na wysokości instalacji chłodnicy w komorze. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -20 do +10⁰C.

Seria CKP, CMP 6 mm

Chłodnice z serii CKP 6 mm są przeznaczone do komór chłodniczych o kubaturze od 10 do 350 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba wychłodzenia towaru. Zaletą tych chłodnic jest większa penetracja komory przez powietrze wyrzucane przez wentylatory, w odróżnieniu od chłodnic z serii CPU. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -20 do +10°C.

Seria CKP, CMP 9 mm

Chłodnice CKP 9 mm przeznaczone są do komór mroźniczych o kubaturze od 10 do 250 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba zamrożenia towaru. Zaletą tych chłodnic jest większa penetracja komory przez powietrze wyrzucane przez wentylatory, w odróżnieniu od chłodnic z serii CPU. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -25 do 0 °C.

Seria CKP,CMP 7 mm

Chłodnice z serii CKP, CMP 7 mm są przeznaczone do komór mroźniczych o kubaturze od 30 do 300 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba szybkiego zamrożenia produktów. Zaletą tych chłodnic jest duży rozstaw lamel oraz odpowiednio zwiększona wydajność wentylatorów. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -20 do +10 °C.

Seria CKP,CMP 10 mm

Chłodnice z serii CKP, CMP 10 mm są przeznaczone do komór mroźniczych o kubaturze od 30 do 250 m3, gdzie oprócz podtrzymania temperatury dodatkowo istnieje potrzeba szybkiego zamrożenia produktów. Zaletą tych chłodnic jest duży rozstaw lamel oraz odpowiednio zwiększona wydajność wentylatorów. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -30 do 0 °C.

Seria iCKP 7 mm

Chłodnice z serii iCKP 10 mm są przeznaczone do komór chłodniczych o kubaturze od 200 do 2000m3. Cechą charakterystyczną serii iCKP są bloki lamelowe o dużej powierzchni oraz odpowiednio wydajne wentylatory o średnicy 550 mm. Zalecany zakres temperatur w komorze wynosi od -20 do +10 °C.